Masz pytanie?
 • michigan_max_3_01.png

  Michigan

  Grow box MICHIGAN jest w pełni zautomatyzowanym urządzeniem do hodowli roślin w warunkach domowych. W urządzeniu zamontowano wentylację, której zadaniem jest cyrkulacja powietrza, w celu wyeliminowania rozwoju pleśni czy grzybów. Energooszczędny oświetlacz LED COB MAROKO w pełni zastępuje promienie słoneczne dla prawidłowego przebiegu fotosyntezy. Dla jeszcze większego komfortu użytkowania grow box MICHIGAN, został wyposażony w moduł wi-fi, aby za pomocą dedykowanej aplikacji ( iOS, Android ) możliwa była kontrola parametrów uprawy z każdego miejsca na świecie.

 • ArtiPlant_007_1_web.png

  Fox Plant

  Kontener uprawowy Fox Plant jest ukłonem w stronę ekologicznej oraz autonomicznej uprawy roślin. Innowacyjne gospodarstwo niezależne od czynników zewnętrznych z możliwością wyposażenia w nowoczesne technologie i funkcje sterowania. Nasze działy przystosowują parametry wyposażenia pod konkretną uprawę, tak aby otrzymała maksymalnie najlepsze warunki rozwoju.

 • filtr_125_180_250_v002b.png

  Magnum

  Opatentowany system „Double - flow patent” zastosowany w naszych filtrach, dzięki swej pionierskiej technologii konstrukcji powoduje, że możemy przefiltrować powietrze o wiele bardziej skuteczniej niż w dotychczas dostępnych filtrach na rynku. Dział konstrukcyjny Gren Fox wyszedł naprzeciw państwa oczekiwaniom i opracował rewolucyjne rozwiązanie dla budowy filtra węglowego. Dzięki połączeniu technologii Double flow patent i najwyższej jakości węgla aktywnego Carbon Max, uzyskaliśmy filtr węglowy o najwyższej na rynku skuteczności. Filtry Magnum Gren Fox są najskuteczniejszym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem w swojej klasie.

Pragniemy powrotu do natury

Firma Gren Fox powstała z miłości do natury, ekologii oraz higienicznego trybu życia.

Dzisiejszy świat jest zanieczyszczony. Ciężko jest żyć zdrowo, gdy żywność przepełniona jest chemią, a w powietrzu unosi się smog.

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw ogromnemu wyzwaniu, jakie stanowi ogólne zanieczyszczenie środowiska.
Stworzyliśmy kompleksowy system służący ekologicznej uprawie roślin, zarówno w skali mikro - dla potrzeb domowych, jak i makro - dla większej, przemysłowej skali.

Nasze działy badawczo-rozwojowe i konstrukcyjne ciągle udoskonalają nasze produkty w ścisłej współpracy ze szwajcarskimi i amerykańskimi instytutami badawczymi z zakresu biotechnologii.

Jesteśmy producentem wszystkich oferowanych przez nas urządzeń, co pozwala nam dostosowywać produkty do indywidualnych potrzeb klienta.

WIĘCEJ O NAS
unia