Masz pytanie?

ONTARIO

specjalistyczne centrale wentylacyjne

Stwórz idealne parametry powietrza dla Twoich roślin.

Dopasuj z naszymi fachowcami specjalistyczną centralę wentylacyjną wprost do potrzeb Twojej uprawy. Dzięki centrali ONTARIO dedykowanej szklarniom i halom uprawnym ochronisz Twoje rośliny przed inwazją insektów, rozwojem grzybów i utrzymasz stałą temperaturę oraz odpowiedni poziom CO2.

Centrala z wymiennikiem krzyżowym, filtrami klasy EU5 oraz EU9, nagrzewnicą wodną, chłodnicą freonową*

ONTARIO to centrale wentylacyjne zapewniające najwyższy komfort powietrza.
Centrale wentylacyjne to główne urządzenie systemu wentylacji mechanicznej, która wyciąga zużyte powietrze z pomieszczeń dostarczając jednocześnie tyle samo powietrza przefiltrowanego, świeżego i czystego.
Centrala Ontario wykorzystuje energię cieplną z powietrza usuwanego dzięki czemu zimą oszczędzasz na ogrzewaniu nawet 30%. Możliwe jest to za sprawą specjalnego wymiennika, który chłodne powietrze nawiewanie z zewnątrz ogrzewa energią pochodzący z powietrza usuwanego.

Centrala Ontario firmy Green Fox wyposażona jest w wysokiej klasy filtry, które skutecznie oczyszczają powietrze z alergenów a stała wentylacja zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów w twojej uprawie Indoor (np: cieplarni, szklarni), co ma bardzo korzystny wpływ na rozwój Twoich roślin.
Dzięki działaniu centrali Ontario cały proces wymiany powietrza kontrolowany jest za pomocą nowoczesnego systemu wentylacji.

Zaletą sterownika jest nadzór nad temperaturą, czystością filtrów, prędkością pracy wentylatorów.
Dzięki temu możesz mieć pełną kontrolę nad bardzo ważnymi parametrami dla rozwoju Twoich roślin.
Na indywidualne zamówienie istnieje możliwość połączenia modułu, który umożliwia zdalne sterowanie za pomocą komputera lub smartfona.
Centrala Ontario może stać na podłożu lub może być podwieszoną pod sufitem.

ATUTY:
• masz możliwość automatycznego, czasowego wyłączenia funkcji odzysku ciepła realizowaną poprzez by pass lub możesz zatrzymać pracę wymiennika.
• Oszczędzasz dzięki odzyskowi energii ciepłego wywiewanego powietrza do ok. 80% odzysku.
• izolacja akustyczna na najwyższym poziomie, dzięki wysokiej klasy tłumikom.
• łatwość łatwego demontażu wymiennika w celu czyszczenia.
• łatwość wymiany filtrów.
• możliwość zamówienia filtrów o najwyższej klasie medycznej H14.
• istnieje możliwość sterowania pracy centrali wentylacyjnej w zależności od parametrów powietrza wewnętrznego takich jak: wilgotność, zawartość CO2 w szklarni czy hali uprawnej. Na przykład przekroczenie zadanego parametry wilgotności powinno zwiększać intensywność wentylacji
• w przypadku pożaru możesz uchronić swoją uprawę przed spłonięciem.

unia